Odkryj coś więcej niż oświetlenie.

Oświetla i dekoruje

FASADY BUDYNKÓW

Proponowane przez nas produkty mogą również być wykorzystane jako oświetlenie fasadowe, dekorujące ściany zewnętrzne budynków.

Informuje i ostrzega.

PARKINGI I DROGI

WEWNĘTRZNE

LedPave to także oświetlenie informacyjne w otoczeniu wielu obiektów użyteczności publicznej (np. parkingów, centrów spedycji). Kostki mogą być częścią złożonych systemów oświetleniowych – informować o zapełnieniu parkingu czy wskazywać kierunek jazdy (podświetlając konkretną trasę).

Koloruje i zdobi

PRZESTRZEŃ

ZEWNĘTRZNĄ

Kostki LedPave nadają się idealnie do podświetlania oczek wodnych, drzew, krzewów, skalniaków, alejek ogrodowych itp. Możliwość regulacji barwy dodatkowo podnosi walory estetyczne. Zastosowanie diod o barwie białej pozwala w jednej chwili uczynić z nich wydajny i oszczędny system oświetlenia.

“Ułatwia życie”

FUNKCJONALNOŚĆ

SMART

Kostki LedPave współpracują z rozwiązaniami typu SMART HOME. Połączenie sterowników SMART z kostkami LedPave pozwala np. na: otwierania bramy z włączeniem oświetlenia RGB+CCT. W rezultacie system pozwala m.in. na uzyskanie funkcjonalności:

informowania kierowcy – brama jest w trakcie otwierania lub zamykania się, Informacja o nie zamkniętej bramie (z dodatkową opcją powiadomienia na smartfon), Doświetlenie bramy i jej bliskiego otoczenia przy wykonywaniu manewrów.

Tworzy nastrój.

STREFA WYPOCZYNKU

Nasze otoczenie wymaga od nas coraz większej aktywności i zaangażowania. Z tego powodu  wielu z nas potrzebuje chociaż kilku chwil dla siebie. Twoja Domowa przestrzeń z pozoru wydaje się nieodpowiednia do medytacji, wiele rzeczy może Cię rozproszyć. Natomiast kiedy włączymy odpowiednie światło i muzykę wraz z aromatyzującym nawilżaczem powietrza, okazuje się, że zamykając oczy, możemy poczuć wreszcie spokój. Oddychaj głęboko, regeneruj się i odpocznij.

Doradztwo przy zakupie i instalacji

Galeria realizacji

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii realizacji